vesti24.mk

Tag : Богородичната црква во Париз

ЗАБАВА

По пожарот во Нотр Дам: Зголемена продажбата на романот „Богородичната црква во Париз“ на Виктор Иго

admin
Најголемата светска интернет продавница Амазон соопшти дека се зголемила продажбата на романот „Богородичната црква во Париз“ на францускиот писател Виктор Иго во оригинална верзија на...