vesti24.mk

Tag : бодибилдер

ЗАБАВА

БИЗАРНО: Бодибилдер се ожени со секс кукла, неговите изјави се шокантни (ВИДЕО)

admin
Откако венчавката е одложена два пати оваа година, „заљубените“ вереници конечно станаа маж и жена… Бодибилдерот од Казахстан конечно се ожени со својата сакана секс кукла,...
ЗАБАВА

Нема изговор за неуспех: Кога ќе видите како момче без нозе и раце тренира во теретана, поинаку ќе гледате на животот (ВИДЕО)

admin
Ханхартов синдром е нарушување проследено со различни степени на јазични оштетувања и недостаток на екстремитети. Несреќа да боледува од тоа нарушување ја има Ник Сантонастасо...