vesti24.mk

Tag : божикен пост

ЗАБАВА

Внимавајте: Во време на строги пости, мрсното се продава како посно

admin
Внимавајте, бидејќи во време на строги пости, мрсното се продава како посно. Во маркетите се продаваат „посни“ производи што содржат казеин и сурутка во прав,...