vesti24.mk

Tag : божица

ЗАБАВА

Ова девојче е третирано како божица: Никогаш нема зачекорено на тлото (ВИДЕО)

admin
Ова девојче е Кумари, непалска божица која со свои стапала никогаш не стапнала на земјата. Во Непал постои традиција на верување во Кумари, живата божица...