vesti24.mk

Tag : божиќен подарок

ЗАБАВА

Родителите сакаа да се пошегуваат со овој подарок, но реакцијата на нивната ќерка е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

admin
Родители сакале да се пошегуваат со својата ќеркичка  па и го подариле „најлошиот Божиќен подарок досега“. Но,  тие беа изненадени од нејзината воодушевена реакција, која...