vesti24.mk

Tag : божиќна елка

ЗАБАВА

ВИДЕО: Во Белата куќа пристигна божиќната елка

admin
Во Белата куќа денеска пристигна божиќната елка, што според традицијата е примена од првата дама на САД, Меланија Трамп. Годинава, претседателската резиденција ќе ја краси...