vesti24.mk

Tag : божиќна реклама

ЗАБАВА

Божиќната реклама на „Кока-Кола“ го топли срцето: Колку се важни семејството и најсаканите (ВИДЕО)

admin
Кога станува збор за божиќните реклами, „Кока-Кола“ секогаш успева да воодушеви и да ни го стопли срцето. Овој пат рекламата носи силна порака за тоа...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Божиќна реклама која ќе ги разбуди сите ваши емоции, толку малку е потребно да се биде човек

admin
Авионската компанија ВестЏет години наназад пред Божиќните и новогодишни празници секогаш изненадува со ново видео во кое остана без зборови. Дека само малку е потребно...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Е.Т. се врати на Земјата после 37 години

admin
Американската технолошка компанија Xfinit пред неколку дена ја објави својата божиќна реклама која само на Јутјуб веќе ја виделе повеќе од 10 милиони луѓе. Во...
ЗАБАВА

Видео кое ќе ви го стопли срцето: „Да се биде со саканите е најдобрата традиција за празниците“

admin
Да се биде со саканите е најдобрата традиција. Ова е мотото по кое една авиокомпанијата се водеше во пресрет на Божиќните и новогодишни празници. Компанијата...
ЗАБАВА

Реклама која ќе ве исполни со емоции: Како би изгледал Божиќ без љубов?

admin
Божиќната реклама на Erste Group ќе ви разбуди позитивни чувства и ќе ви ја покаже моќта на љубовта. Видеото „Како би изгледал Божиќ без љубов?“...