vesti24.mk

Tag : боки тредичи

ВЕСТИ

Павловска Данева: Нема поголема навреда за правниот систем на една држава од тоа со него да управува и владее Боки Тредичи (ФОТО)

admin
Универзитетскиот професор и поранешен пратеник од редовите на СДСМ Ана Павловска Данева на својот Фејсбук профил сподели статус по повод случајот Рекет. -Нема поголема навреда...