vesti24.mk

Tag : болки во грб

ЗАБАВА

Народен лек: Лукот може да ви помогне против болки во грбот

admin
Болките во рбетот кај некои луѓе предизвикуваат проблеми во извршување на секојдневните обврски. Но, доколку почувствувате болка, не мора веднаш да се посегнува по лекарства....