vesti24.mk

Tag : болница мала богородица

ВЕСТИ

Неизвесно е кога „Мала Богородица“ ќе стане ковид центар- постапката заглави во бирокатските лавиринти

admin
Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11...