vesti24.mk

Tag : болни бебиња

ЗАБАВА

Овие фотографии се вистинска магија, но тие ја покажуваат и суровата реалност на болните дечиња

admin
Професионалната фотографка Ангела Форкер, која фотографира новороденчиња, неодамна го започна проектот „Precious Baby“ во кој нејзини модели се болни бебиња и деца. Фотографиите се вистинска...