vesti24.mk

Tag : болно девојче

ЗАБАВА

Малото девојче чека трансплатација на срце, а имаше скромна желба (ВИДЕО)

admin
Софија Санчез (11) во болницата Lurie Children’s Hospital чека трансплантација на срце. Една од нејзините најголеми желби била да го запознае Дрејк. Таа е огромен негов...
ЗАБАВА

Девојче болно од леукемија имаше една скромна желба: Тогаш Лука Модриќ ја покажа својата големина како човек (ФОТО)

admin
„Поради такви храбри навивачи како што си ти ние секогаш даваме се’ од себе. Ти благодрам што си била со нас! Суба и Шиме многу...