vesti24.mk

Tag : Бони Стајнер

ЗАБАВА

Имала 105 килограми и нула самодоверба: По оваа одлука таа стана модел и изгледа бомбастично (ФОТО)

admin
На Бони Стајнер ѝ е доделена титулата Модел на годината од страна на британскиот магазин Гламур, откако изгубила половина од својата тежина. Пред 4 години,...