vesti24.mk

Tag : Борач

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Борач плукна кон девојче во публиката, а потоа таткото му одржа лекција

Ferad Aruc
Американскиот борач Девин Денџер, минатиот викенд се најде во една сосема незавидна ситуација. Имено, Девин бил заедно со тимскиот колега, со кој требал да сними...