vesti24.mk

Tag : бордел

ЉУБОВ И СЕКС

Италијанците го отворија првиот бордел со кукли за секс!

Ferad Aruc
Сите термини во италијанскиот прв бордел со кукли за секс кој е отворен овие денови, се закажани и резервирани за неколку седмици однапред. “LumiDolls” во...
ВЕСТИ СВЕТ

Специјалци во Украина упаднале на оргија: Влетале меѓу голите студенти (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Специјалци вооружени „до заби“ упаднале на една свингерска забава која што се одржувала во викендичка недалеку од Минск во Украина, при што биле уапсени 52...
ЉУБОВ И СЕКС

Бордел со секс кукли во Франција: феминистки згрозени со новиот бизнис

Ferad Aruc
Новоотворениот бордел во Париз поседува секс кукли, но со самото отворање подигна голема прашина и тензија во градот. Француските феминистки бараат да се затвори борделот,...
ЉУБОВ И СЕКС

(18+) Ова е најозлогласената област во Бразил каде проституцијата е легална, а поседувањето на бордел е нелегално

Ferad Aruc
Доколку шетате околу вилата Мимоза во Рио, ќе се соочите со парада на криминалци, дрога, штетници, бамбуси, кучиња, мажи, жени и бебиња кои трчаат наоколу...
ЉУБОВ И СЕКС

(18+) Во Германија отворен првиот бордел за секс со кукли

Ferad Aruc
Борделот со кукли се наоѓа во Јужен Дортмунд, Германија. Оваа непромислена продавница во црвена боја не привлекува големо внимание, бидејќи знакот на вратата е многу...