vesti24.mk

Tag : Борович

ЗАБАВА

Ужасна сцена од детски турнир: Бесна мајка тргна со ред да дели шамари, почна од својот син

admin
Една Русинка од Торжок, чие дете во неделата настапувало на џудо турнир во Борович, приреди немила сцена. https://youtu.be/8LVvj_LKv5k Имено, откако  нејзиниот син во борбата паднал,...