vesti24.mk

Tag : борче георгиевски

ВЕСТИ

Градоначалникот на Гази Баба има коронавирус, примен е на Инфективна?

admin
Градоначалникот на Гази Баба, Борче Георгиевски е позитивен на коронавирус, дознава КУРИР. Како што дознаваме, тој е сместен на Инфективната клиника во Скопје. извор:курир.мк...