vesti24.mk

Tag : Бојана Скендеровски

Uncategorized

Бојана Скендеровски го очекува првото дете: Бременоста ја најави со прекрасна фотографија на Фејсбук!

admin
Бојана Скендеровски е во брак веќе две години со својот сакан Васко, а сега парот очекува принова. Бременоста со своето прво дете пејачката и водителка...