vesti24.mk

Tag : бојан ваневски

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Адвокатот Ваневски потврди дека Тошта денеска излегува од Шутка поради неговата здравствена состојба

admin
Мерката притвор за Александар Јаневски- Тошта од денеска е преиначена во мерка куќен притвор, ова за КУРИР го потврди Бојан Ваневски, адвокатот на обвинетиот во...