vesti24.mk

Tag : бојан стојановски

ВЕСТИ

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ поднесоа 397 амандамни на Предлог буџетот за 2021

admin
Пратеничката група на ВМРО – ДПМНЕ поднесе 397 амандмани на Предлог Буџетот на Република Македонија за 2021 година, коишто, според пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Бојан Стојановски,...
ВЕСТИ

Стојановски: Наумовски и Ацевски шират само лажни вести

admin
Фотографијава е школски пример за лицемерие и лажни вести ❗ Ги повикувам градоначалникот Наумоски и поранешниот пратеник Ацевски уште утре да отидеме заедно на просторот...
ВЕСТИ

Стојановски: После една година од ветувањето на Заев за Клинички во Ѓорче Петров на локацијата стои само ледина и плацот на градоначалникот

admin
Зоран Заев и СДСМ повторно ги излажаа граѓаните на Ѓорче Петров, ова денеска преку изјава за медиумите го истакна Бојан Стојановски од ВМРО-ДПМНЕ ОК Ѓорче...