vesti24.mk

Tag : брада

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Истражување за привлечноста: Жените сакаат мажи со брада

admin
Жените ги сметаат мажите со брада за помажествени и за сериозни личности, па голема е веројатноста дека би одбрале таков, доколку бараат стабилна врска, покажува...
ЗАБАВА

Лоша вест за мажите кои имаат брада: По оваа информација ќе се избричите веднаш

admin
Долгата машка брада веќе неколку години не излегува од мода, но најновите истражувања покажуваат дека таа брада е преполна со бактерии. Маж кој има долга...
ЗАБАВА

Бесценета реакција: Девојче за прв пат го гледа својот татко без брада (ВИДЕО)

admin
Софиа Батиз ја сними реакцијата на својата 14-месечна ќерка, кога прв пат го виде татко си без брада. На социјалните мрежи денеска стана хит реакцијата...
ЗАБАВА

Елката доби конкуренција: Пристигнаа новогодишни светилки за бради (ФОТО)

admin
Доколку помисливте дека се потрошени сите идеи со кои Новата година може да биде уште помагична, подобра и интересна, сте се излажале бидејќи очигледно празниците...