vesti24.mk

Tag : Бразилецот Фелипе

СПОРТ

Мајсторијата на Фелипе вреди да се погледне неколку пати (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Денес во рамките од фудбалскиот Куп на Македонија се одигра натпреварот помеѓу Вардар и Шкендија. По водството на гостите, Бразилецот Фелипе од слободен удар со...