vesti24.mk

Tag : бразилец

ЦРНА ХРОНИКА

Бразилец со еден килограм кокаин во стомакот уапсен на аеродромот во Атина

Ferad Aruc
На аеродромот во Атина денеска беше уапсен 25-годишен Бразилец од страна на грчките власти откако во неговиот стомак бил пронајден еден килограм кокаин, објавија медиумите....