vesti24.mk

Tag : бразилска депилација

ЗАБАВА

Пред бразилска депилација не е лошо да се знаат овие пет работи

admin
Било кој вид на депилација може да биде непријатно и болно искуство за многумина, па затоа многу ретко се одлучуваат за популарната „бразилска депилација“. Бразилското...