vesti24.mk

Tag : Бранко Синадиновски

МАКЕДОНИЈА

Нови детали за нападот врз Синадиновски – Го клоцале во глава и стомак

Ferad Aruc
Повеќе информации за вчерашниот напад врз професорот Бранко Синадиновски даде неговиот зет кој за медиумите на албански јазик открива дека нападот е точно дека се...