vesti24.mk

Tag : братчиња

ЗАБАВА

Детската љубов е најсилна: Од срце му пее на своето братче кое има Даунов синдром (ВИДЕО)

admin
Неодоливо видео од две братчиња стана хит на социјалните мрежи и стопли многу срца. Во него, малиот Рајс го држи во раце своето братче со...