vesti24.mk

Tag : брат

ВЕСТИ

Братот на Ел Чека ги повикува Албанците да протестираат во Скопје на 14 септември

admin
Блерим Ахмеди, братот на „Ел Чека“, кој неколкупати ги водеше протестите во изјава за весникот „Лајм“, ги поканува Албанците повторно да се приклучат на протестот,...
ЗАБАВА

Тие се навидум обична брачна двојка, но нивната љубов е неморална и противзаконска – дознајте зошто

admin
Американката Деби Зутант (51) по 15 годишна тајна врска се омажи за својот полубрат Џо (38). Иако имаат ист татко и исто презиме, Деби и...
ЗАБАВА

Брат и сестра- најсилна поддршка и потпора во животот

admin
Нивниот однос минува низ различни фази: од игнорирање и ривалство во детството до најсилна поддршка и потпора во позрелите години. Во детството најчесто се сложуваат...
ЗАБАВА

Детска рамнодушност: Девојче го зема братчето во раце, нејзината реакција е урнебесна (ВИДЕО)

admin
На некои деца им е тешко да прифатат дека имаат братче или сестричка, дека повеќе не се сами и дека ќе треба да го делат...
ЗАБАВА

Глетка која го крши срцето: Братот ја држи сестричката за рака, а неколку моменти подоцна се случи нешто страшно

admin
Светот го расплака фотографија на која шестгодишниот Џексон Сутер ја теши својата две години помлада сестричка Адалин, неколку моменти пред да почине. На Адалин и...
ЗАБАВА

(ВИДЕО)Се шокира кога виде што за првпат направи неговата сестра пред неговите очи

Ivana
Интернетот е место на кое можете да сретните секакви гадости. Ова видео доби голема популарност на јутуб, а можеме да ја видиме реакцијата на помалиот...