vesti24.mk

Tag : брачни парови

ЗАБАВА

10 причини зошто жените ги оставаат мажите, а тоа не е неверство

admin
Неверството во бракот не е првото нешто поради кои жените ги оставаат своите парнери, покажува истражувањето на онлајн сервисот за истражување „NextLove“, туку двете најголем...