vesti24.mk

Tag : Брајан Остин Грин

ЗАБАВА

Убавицата од Холивуд ја открива тајната: „Вака го зачував бракот и родив три деца“

Ferad Aruc
Таа е една од најубавите глумици во Холивуд. Се омажи многу млада, има три деца, а нејзината приказна не е е воопшто типично холивудска. Меган...
ЗАБАВА

(ФОТО) Кога Меган Фокс ќе се појави некаде, сите воздивнуваат!

Ferad Aruc
31-годишната холивудска актерка Меган Фокс важи за една од најубавите дами, а тоа го докажала и во петокот на еден настан на кој ја промовирала...