vesti24.mk

Tag : браќа Труши

ЗАБАВА

Сите им се смеат: Уапсени се поради грабежи, а станаа славни поради имиџот (ФОТО)

admin
Албанските браќа Труши, во таа земја познати како „албански соколи” стигнаа до медиумтие по низа грабежи во луксузни вили во Италија. Тие се уапсени во...