vesti24.mk

Tag : брегалница

ВЕСТИ

Двајца потешко повредени во сообраќајка кај новиот мост на Брегалница во Штип

admin
Двајца мажи се потешко повредени откако со возило излетале од коловозот пред новиот мост на реката Брегалница во Штип по што со возилото паднале на...
Uncategorized

Црвено-црна доминација Вардар ја збриша Победа!

admin
Македонскиот првак Вардар одигра одличен натпревар во рамки на 30. коло и со лесни 4-0 (2-0) славеше над прилепска Победа. Победа беше рамноправен противник само...