vesti24.mk

Tag : бред пит

ЗАБАВА

Глумицата сосема го промени изгледот за потребите на новиот филм

Ferad Aruc
Познатата холивудска актерка Анџелина Џоли го снима првиот филм од 2016 година и разводот со Бред Пит. Глумицата ја прифати улогата во филмот “Come Away”,...
ЖИВОТ

Анџелина Џоли и поранешната свршеница Гвинет Палтроу, жртви на обид за силување

Ferad Aruc
Актерката Гвинет Палтроу го нарече Бред Пит “најдобар” за заканувачкото однесување кон продуцентот Харви Вајнштајн, кога продуцентот извршил сексуален напад врз младата глумица. Покрај Бред...
ЗАБАВА

Се огласи и Анџелина Џоли: “Тие постојано комуницираа”

Ferad Aruc
Анџелина Џоли неодамна ја доби наградата ASC за важен допринос за филмот, филмската индустрија, за разни социјално и друштвенo одговорни теми. Сепак, глумцата не можела,...
Uncategorized

Бред Пит во својата прва фотосесија за списание по разводот со …

admin
Поминаа повеќе од седум месеци откако беше објавена веста дека златната двојка на Холивуд се разведува. По тешкиот период поминат подалеку од очите јавноста, Бред...
Uncategorized

Анџелина Џоли Посвоила едно од своите деца со …

admin
Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Медокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде старателството над детето од Моунх Сара...