vesti24.mk

Tag : бремена

ЗАБАВА

Бабата е бремена со внуче ,за да и помогне на неплодната ќерка (ФОТО)

admin
Неплодноста влијае на околу 6% од мажените жени во САД, а една жена доби необична помош откако нејзината 51-годишна мајка се согласила да го носи...
ЗАБАВА

Заспала, а кога се разбудила веќе била мајка: Се породила без да знае дека е бремена

admin
Британката Ебони Стивенсон заспала со мачнина и се разбудила четири дена подоцна, а на нејзино големо изненадување – веќе била мајка. Имено, тинејџерката од градот...