vesti24.mk

Tag : Брејди Сингер

ЗАБАВА

Тие биле неговата најголема поддршка: Спортистот им ги отплати сите долгови на своите родители, нивната реакција е бура од емоции

admin
Брејди Сингер има 22 години и годинава дебитираше во американската бејзбол лига како 18. пик на драфтот за Канзас Сити Ројалс. Освен што веднаш покажа резултати,...