vesti24.mk

Tag : Брза кујна

ЗАБАВА

Александра од „Брза кујна“ како мачка – го грабна сопругот, го стопи!

admin
Топлите августовски денови водителката на кулинарското шоу „Брза кујна“, Александра Пановска ги минува целосно препуштена на хедонизмот во природа. Доживувањата се посебни кога до вас...