vesti24.mk

Tag : бринети

ЗАБАВА

Плавуши или бринети? Какви жени преферираат денешните модерни мажи?

admin
Вечната дилема околу тоа какви жени повеќе сакаат мажите се поставува и во денешно време. Затоа, низ годините редовно се спроведуваат истражувања кои следат како...