vesti24.mk

Tag : Брирни Спирс

Uncategorized ЗАБАВА

Папарацо на плажа: Ѕвездите ги мразат овие фотографии! Има сè и сешто!

admin
Очигледна е тежината на шоу-бизнисот, како и перфекционизмот кој го бара истиот. Веројатно тоа е причината за големиот број на фотошопирани фотографии кои ги преплавуваат...