vesti24.mk

Tag : брисачи

ЗАБАВА

Решение за проблемите кои ги имате секое утро: Како да ја одмрзнете шофершајбната за помалку од една минута?

admin
Една од најлошите работи во студените зимски месеци е чекањето да се одмрзне шофершајбната. Ако ја вклучите вентилацијата на одмрзнување, тоа може да потрае некое...