vesti24.mk

Tag : британец

ЗАБАВА

Му било кажано дека ќе умре од коронавирус, а потоа преживеал вистинска драма, за да на крајот се случи ова (ФОТО+ВИДЕО)

admin
Омар Тејлор (31) преживеал вистинска драма пред да излезе од болница во Велика Британија. Тој бил во индуцирана кома, а 30 дена бил на респираторна...