vesti24.mk

Tag : британска емисија

ЗАБАВА

Пред сегашната девојка кажа дека бившата е поубава, нејзината реакција ги збуни сите

admin
Британската емисија „Your Face Or Mine“ е позната по чидните и непријатни моменти, а во една од последните емисии се случи еден кој дигна голема...