vesti24.mk

Tag : Британски музички награди

ЖИВОТ

Рита Ора позира како од мајка родена, пејачката ги почести фановите на социјалните мрежи

Ferad Aruc
Популарната британска пејачка објави на Инстаграм фотографија по која фановите полудеа! Таа позираше гола со само некое парче накит, на платформа во позадина со океан....