vesti24.mk

Tag : Британски јасновидец

СВЕТ

Британски јасновидец ги предвиде Брегзит и победата на Трамп и сега предупредува: 2018 ќе биде пеколна

Ferad Aruc
Британскиот јасновидец Крег Хамилтон-Паркер, кој успешно ја предвидел победата на Трамп и Брегзит, најавил некои вознемирувачки настани кои, како што тврди, ќе се случат во...