vesti24.mk

Tag : Брит Сања Јусиќ

ЗАБАВА

“50 нијанси помрачно”: Лондон е домаќин на најперверзните забави во Европа, а зад сè стои една Хрватка

Ferad Aruc
Новото продолжение на филмската франшиза “50 нијанси” ги разочарало критичарите, но затоа сите гледачи од Велика Британија имаат можност да искусат многу погламурозна опција од...