vesti24.mk

Tag : бројаница

ЗАБАВА

Бројаницата не е талисман или накит: Ова е вистината за неа, ако сакате правилно да ја користите мора да го знаете ова

admin
Многумина ја сметаат само за украс на раката, без да го знаат нејзиното суштинско значење. Бројаницата е „оружје“ за молитва и мир. Таа треба да...