vesti24.mk

Tag : број

ЗАБАВА

Дознајте кој е бројот на вашиот живот и што значи тој за вас

admin
Животниот број се смета за еден од најважните броеви во нумеролошката табла. Тој се формира од датата на раѓање и укажува на можностите, предизвиците и лекциите...
ЗАБАВА

ПРОВЕРЕТЕ: Последните 3 цифри на вашиот мобилен телефон откриваат што ви недостасува во животот

admin
Последните 3 цифри на вашиот мобилен телефон откриваат што ви недостасува во животот. Дознајте од фотографијата која направи „бум“ на социјалните мрежи во соседството! 1-музика,...
ВЕСТИ

Данаиловски за РТС: Прераното укинување на рестриктивните мерки доведе до зголемување на бројот на новозболени

admin
Рестриктивните мерки беа укинати доста рано и пребрзо и затоа дојде до поратс на бројот на новозаболени, вели за РТС епидемиологот Драган Данаиловски. -Рестриктивните мерки...
ЗАБАВА

Кој е вашиот број на домот? Тој ви ја одредува среќата во семејството

admin
Можеби ви делува неверојатно, но бројот на вашата куќа може да ја предодреди вашата среќа или животот и влијанијата кои ги имате. Тоа не значи...