vesti24.mk

Tag : Брременост

ЗАБАВА

Ким и Каније станаа родители по трет пат, сурогат мајката роди здраво женско бебе

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и Каније Вест по трет пат станаа родители. Сурогат мајката која парот ја држеше во тајност во текот на целата бременост и процес...