vesti24.mk

Tag : Бруклин

ЗАБАВА

Деветгодишната ќерка им настрадала во сообраќајка: После нејзината смрт, пронашле нејзин текст кој им го скршил срцето (ФОТО+ВИДЕО)

admin
Скршените родители, чии две деца загинаа во сообраќајна несреќа, срцето до крај им се скршило кога после неколку месеци пронашле белешка од постарата ќерка во...
СВЕТ

Ја врзале со лисици, ја силувале, па ја фрлиле на улица: Њујоршките полицајци му кажале на судијата дека не се чувствуваат виновни

Ferad Aruc
Еди Мартинс и Ричард Хол, њујоршки полицајци обвинети за силување на 18-годишна тинејџерка во септември, се изјасниле дека не се виновни и дека девојката прифатила...