vesti24.mk

Tag : бруталност

ВЕСТИ

Нов случај на полициско насилство?! Полицаецот од Битола поради бруталното тепање, избркан од работа

admin
На едно друго видео објавено на социјалните мрежи, се гледа како полицијата врши насилство врз еден граѓанин од Скопје. Секторот за внатрешна контрола, криминална истрага...