vesti24.mk

Tag : Бугарка

ЗАБАВА

Сакала да изгледа како Барби, па направила многу операции: Погледнете како изгледа, далеку е од кукла (ФОТО)

admin
Со цел да го постигне изгледот на познатата кукла Барби, за која од секогаш сонувала, една Бугарка подлегна на многу пластични операци. Андреа Иванова (22)...