vesti24.mk

Tag : бугарски новинар

ЗАБАВА

Бугарски новинар известуваше во живо за изборите во САД, па стана вирален хит: Пу да ти е*ам маската (ВИДЕО)

admin
Бугарски новинар стана хит на социјалните мрежи. Известувајќи во живо за претседателските избори во САД, маската му правеше проблем, а веднаш штом го најави прилогот...